poniedziałek, lutego 02, 2015

Co kupić w prezencie na Walentynki - czekoladowy telegram.

Za kilka dni na blogu pojawi się propozycja dania, które można wykonać na Walentynki. Jednak nim do tego przejdę, to chcę Wam pokazać co ostatnio dostałam i co Wy możecie podarować drugiej osobie z okazji Walentynek.


Czekoladowy telegram (kupisz tu) - mówi więcej niż tysiąc słów :) Nie ważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną - taki podarunek pasuje dać każdej płci. Każdy się głowi, co wymyślić - czy dać coś bardzo drogiego, czy coś symbolicznego, czy może kwiaty... Na cokolwiek byś się nie zdecydował/a, to te czekoladki będą pasować jako uzupełnienie prezentu a także spełnią swoją rolę samodzielnie. Chocolissimo (bo takiej firmy są czekoladki) posiada wiele propozycji, nie tylko te z napisem "Kocham Cię" - całą ofertę można sprawdzić na stronie sklepu internetowego - klik 


Czekoladki są bardzo smaczne, masywne, starannie wykonane a co najważniejsze - pięknie opakowane. Od kolorowych ozdobnych opakowań po drewno. Może się okazać nawet, ze będzie szkoda ich skosztować. 


Ja ze swojej strony serdecznie polecam zakup, takie czekoladki robią wrażenie. A ktoś dzięki temu postowi może zostanie natchniony całkiem ciekawym pomysłem :)
***
Polecam.
Kasia Rzepecka.

1 komentarz:

  1. Dobry pomysł, chyba sama sobie kupię (żeby się nie czuć samotnie w walentynki). Chociaż różne opinie słyszałam o ich smaku.

    OdpowiedzUsuń

Ze względu na jakość treści - komentarze są moderowane. Jeżeli jesteś na "Poezja Smaków" pierwszy raz, to zapraszam do przejrzenia strony głównej bloga, mam nadzieję, że znajdziesz coś więcej dla siebie :-)

Copyright © 2016 Poezja Smaków