sobota, lutego 15, 2014

Pierwszy post.

Ten blog, to miejsce, w którym chcę mieć swoje najlepsze przepisy, by móc do nich zawsze wrócić zamiast szukać.


Mam na imię Kasia. Jestem żoną i mamą. Pomysł na bloga powstał już jakiś czas temu... Otóż od 5 lat małżeństwa wciąż szukam idealnej książki kucharskiej. Rezygnuję, Doszłam do wniosku, że taka nie istnieje - każdy ma inne spojrzenie na gotowanie, każdy lubi inne smaki.

Postanowiłam stworzyć własną książkę - w formie bloga. Tak jest wygodnie - można bez problemu załączyć zdjęcie, czy poczytać opinie.


Znajdziecie tutaj przepisy na rosół, bigos, obiad, sernik, czy ciasto drożdżowe. Znajdziecie tutaj smaki z dzieciństwa.

Ale nie tylko...
Chciałabym, by oprócz typowych polskich potraw pojawiły się dania z zagranicznych kuchni bazujące na tortillach, makaronach, ryżu itp. Będzie różnorodnie.


Poza tym, mam zamiar umieszczać co jakiś czas recenzje książek, dokładne opisy produktów kuchennych np. przypraw, czy rodzaje mięs.  Podpowiem jak wyposażyć dobrze kuchnię, by miała najpotrzebniejsze narzędzia.


W gotowaniu/pieczeniu wykorzystuje bardzo popularne produkty, łatwo dostępne. Nie znajdziecie tutaj wymysłów rodem z amerykańskich programów kulinarnych, nie chcemy tracić czasu na szukanie składników, które trzeba ściągać z drugiego końca Polski lub są nie do zdobycia :)Tak, więc witam i zapraszam.
Poezja Smaków!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ze względu na jakość treści - komentarze są moderowane. Jeżeli jesteś na "Poezja Smaków" pierwszy raz, to zapraszam do przejrzenia strony głównej bloga, mam nadzieję, że znajdziesz coś więcej dla siebie :-)

Copyright © 2016 Poezja Smaków